News

Eliminacje Mistrzostw Polski w Gdańsku

Marek Kurzynka i Piotr Kurzynka na podium Eliminacji Mistrzostw Polski Dubletów w Gdańsku 👋 Gratulujemy 3. miejsca 🏆
Oczko niżej Artur Bobiński i Marcin Sasin 👍
Życzymy powodzenia na majowych finałach we Wrocławiu🤞
Mariusz Stawicki z Michałem Olejnikiiem (reprezentującym klub z Dębicy) zajęli 13. miejsce, Adam Wróblewski ze Sławkiem Dzwoniarskim (Gdańskie Boules) 14.‼️
Gratulacje także dla Marka Brakowieckiego i Daniela Klimka 🙂 Wiedzą za co 😉
Do następnego razu✌️
Bez kategorii

Mistrzostwa Województwa Podlaskiego w Petanque

VII Mistrzostwa Województwa Podlaskiego już za nami! To była piękna rywalizacja na bulodromach w Parku Miejskim przy ul. Fredry! 👍👋
Najlepsi okazali się:
🥇 Mariusz Klimaszewski, Maurycy Klimaszewski
🥈 Mariusz Stawicki, Marcin Sasin
🥉 Michał Wolak, Mateusz Gajdziński
Puchar “B”
🥇 Janusz Szczepański, Vsevolod Milman
🥈 Agnieszka Stolarska, Sławomir Stolarski
🥉 Jarosław Krzyżanowski, Sławomir Meksuła
Gratulacje! Do zobaczenia w przyszłym roku! 🏆