Pierwsze koty za płoty, czyli ciechanowianki na Mistrzostwach Polski Kobiet

Joanna Bobińska, Hanna Bobińska,  Magdalena Bobińska, Kinga Gonta, Katarzyna Stawicka i Kinga Walczewska reprezentowały Klub Petanki Ciechan na Mistrzostwach Polski Kobiet w Gibach, które odbyły się w dniach 19-19 sierpnia 2012. Pierwszy w historii klubu dział w kobiecej rywalizacji na szczeblu mistrzowskim należy potraktować jako pouczającą lekcję petanque. Najwyżej sklasyfikowana została Hanna Bobińska (7 miejsce – w zespole z bulerkami Białostockiego Klubu Petanque Izabelą Bieluczyk i Zofią Jabłońską), Katarzyna Stawicka i Joanna Bobińska wraz z białostocczankami Urszulą Klimaszewską i Dagmarą Szymaniuk zajęły pozycję 8, zaś ciechanowskie juniorki Magdalena Bobińska, Kinga Gonta i Kinga Walczewska znalazły się oczko niżej (9).

Obszerne relacje oraz szczegółowe wyniki opublikowały serwis petanque.net.pl oraz "Gazeta Współczesna", materiał filmowy wyemitował białostocki oddział TVP:

 

 

 

 

Galeria zdjęć: http://www.facebook.com/KlubPetankiCiechan

Słowa uznania należą się organizatorom za perfekcyjne przygotowanie i przeprowadzenie zawodów! Naszym Paniom serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia w kolejnych zawodach petanque!