Miesiąc: Maj 2012

Bez kategorii, News

Drugie miejsce tripletu Ciechana w Białymstoku

 

Drugie miejsce tripletu Norco (Artur Bobiński, Rafał Kilian, Marcin Sasin), piąte Wodzirejów (Mariusz Stawicki, Mikołaj Stawicki, Marek Stopczyński) oraz czwarte (Mariusz Stawicki grający w parze z białostocczaninem  Jonatanem Pietrzakiem) i szóste (Mikołaj Stawicki, Marek Stopczyński) w turnieju dubletów  – oto dorobek bulerów Ciechana podczas turniejów w Białymstoku (19-20 maja 2012).

Więcej informacji: www.petanque.pl, www.petanque.net.pl

Zdjęcia: galeria FB

Bez kategorii, News

Udany wyjazd do Dzierżoniowa

Z dobrym wynikiem drużyna Ciechana w składzie Artur Bobiński, Rafał Kilian, Witold Smoliński wróciła z wyprawy do Dzierżoniowa. 12 maja nasz triplet zajął  22 miejsce (na 51 drużyn) w I Eliminacjach Mistrzostw Polski Seniorów. Ciechanowianie zanotowali cztery zwycięstwa przy trzech porażkach, co – zważywszy na doborowe towarzystwo najlepszych ekip w Polsce – musi budzić uznanie.

Więcej informacji oraz galeria zdjęć: www.petanque.net.pl

Kolejne eliminacje odbędą się 2 czerwca w Śremie – i wszystko przed nami!

ms

Bez kategorii, News

Wielka, większa… i największa jak do tej pory Majówka z Petanque w Ciechanowie!

Ciechanowskie majówki dorastają i powoli nie mieszczą się już na boiskach przy Wyspiańskiego. Nie będziemy ukrywali – ów fakt bardzo nas cieszy, ale jednocześnie stanowi powód delikatnego zmartwienia – czyżby przyszło się rozstać z gościnnym boiskiem STO i przenieść zawody do jednego z ciechanowskich parków? Zawsze pozostaje także możliwość grania rotacyjnego i organizacji zawodów dwudniowych z pełnymi finałami B…

Że było ciasno – widać na zdjęciach: dublety, single.

Miłe zmartwienie… Ale przejdźmy do wyników. W słoneczny sobotni poranek na bulodromach stawiło się 80 graczy (40 dubletów). Po 5 rundach szwajcara klasyfikacja wyglądała jak poniżej:

 

 

1 Absztyfikanci(12)[Bartosz Nawrot, Paweł Ługowski] – 5 (17)
13:6(39) 13:11(9) 13:5(31) 13:12(36) 11:7(29)
2 Kociewie(29)[Zbigniew Hennig, Błażej Chachowski] – 4 (18)
13:1(38) 13:5(40) 13:9(1) 13:6(35) 7:11(12)
3

Irma(35)[Arleta Neumann, Paweł Pieprzyk]- 4 (13)

13:4(7) 13:2(8) 13:1(14) 6:13(29) 13:0(31)
4 Ciechan Biały(40)[Witold Smoliński, Mariusz Stawicki] – 4 (13)
13:1(16) 5:13(29) 13:1(13) 13:8(14) 13:7(1)
5 Bursztynki(36)[Marek Maćkowiak, Dawid Wojciechowski] – 4 (13)
13:5(3) 13:6(5) 13:7(22) 12:13(12) 13:7(2)
6 Zemsta Teściowej(33)[Paweł Baranowski, Łukasz Onoszko] – 4 (12)
13:5(17) 10:5(21) 11:7(11) 9:13(1) 10:4(30)
7 Norco(32)[Rafał Kilian, Hubert Kilian] – 4 (11)
7:11(1) 12:8(19) 9:2(5) 13:3(28) 13:8(21)
8 Pastafarianie(15)[Anna Kaczorek, Michał Zaniewski] – 4 (9)
6:13(13) 13:0(37) 13:4(27) 13:2(18) 8:6(22)
9 Żoliborz 1(1)[Piotr Niemczyk, Michał Niemczyk] – 3 (18)
11:7(32) 13:10(34) 9:13(29) 13:9(33) 7:13(40)
10 Atomic(31)[Claudia Chrabkowski, Patrick Chrabkowski] – 3 (15)
13:12(26) 12:6(27) 5:13(12) 12:11(11) 0:13(35)
11 La Petarde(2)[Daniel Planche, Mirek Kurek] – 3 (14)
6:13(14) 13:1(6) 13:3(9) 13:4(34) 7:13(36)
12 Wilki(9)[Nina Wilk, Paweł Wilk] – 3 (14)
13:6(6) 11:13(12) 3:13(2) 13:3(7) 13:8(11)
13 Blue Petanque(14)[Cezary Zaniewski, Stanisław Iwanowski] – 3 (14)
13:6(2) 9:6(13) 1:13(35) 8:13(40) 13:0(34)
14 Synergy(30)[Bożena Zientarska, Daniel Cichocki] – 3 (13)
4:13(24) 13:5(4) 13:2(25) 13:6(26) 4:10(33)
15 Damy Radę(21)[Marcin Sasin, Artur Bobiński] – 3 (13)
13:5(23) 5:10(33) 13:7(7) 13:11(22) 8:13(32)
16 Gibusy(39)[Andrzej Mosiewicz, Ryszard Mosiewicz] – 3 (12)
6:13(12) 13:5(3) 10:13(28) 13:3(8) 10:9(24)
17 Sospel(25)[Stanisław Hołtyn, Artur Grzenda] – 3 (12)
7:10(34) 12:6(10) 2:13(30) 13:8(5) 13:6(26)
18 Z pewnością(28)[Grzegorz Zybert, Maciej Przysłupski] – 3 (11)
13:9(19) 8:11(11) 13:10(39) 3:13(32) 12:11(16)
19 Boginie Gieretu(18)[Zofia Jabłońska, Izabela Bieluczyk] – 3 (10)
5:13(8) 10:9(17) 13:4(16) 2:13(15) 9:2(4)
20 Gdańskie Bule(10)[Stanisłąw Wilk, Urszula Wilk] – 3 (9)
9:13(11) 6:12(25) 13:6(17) 13:12(23) 10:6(6)
21 Koko Koko Ciechan Spoko(11)[Tomasz Skrzyniecki, Michał Olejnik] – 2 (16)
13:9(10) 11:8(28) 7:11(33) 11:12(31) 8:13(9)
22 Owidz(22)[Leszek Farjaszewski, Paweł Wesołowski] – 2 (15)
13:3(4) 13:4(24) 7:13(36) 11:13(21) 6:8(15)
23 Zemsta Teściowej JR(34)[Tomasz Korniłowicz, Mateusz Markiewicz] – 2 (14)
10:7(25) 10:13(1) 13:6(24) 4:13(2) 0:13(14)
24 Kacper i Lidka Team(16)[Kacper Gąsior, Lidka Gąsior] – 2 (13)
1:13(40) 13:12(38) 4:13(18) 13:3(3) 11:12(28)
25 Władek City(5)[Marek Brakowiecki, Waldemar Golasiński] – 2 (13)
13:6(37) 6:13(36) 2:9(32) 8:13(25) 12:11(13)
26 Bożena Dykiel(7)[Marcin Szewczuk, Krystian Adamski] – 2 (12)
4:13(35) 13:0(23) 7:13(21) 3:13(9) 13:4(8)
27 Bez Nazwy(26)[Hanna Bobińska, Joanna Bobińska] – 2 (11)
12:13(31) 13:3(20) 13:4(8) 6:13(30) 6:13(25)
28 Norco 2(24)[Mariusz Piątkowski, Ireneusz Orłowski] – 2 (11)
13:4(30) 4:13(22) 6:13(34) 13:9(13) 9:10(39)
29 Dziewczyny Bez Zapałek(6)[Dorota Jankojć, Mariola Łukomska] – 2 (11)
6:13(9) 1:13(2) 10:7(20) 13:8(17) 6:10(10)
30 Chillout(27)[Magdalena Bobińska, Kinga Walczewska] – 2 (11)
9:7(20) 6:12(31) 4:13(15) 7:13(4) 9:5(3)
31 Żoliborz 2(4)[Zbigniew Niemczyk, Wojciech Olbrycht] – 2 (10)
3:13(22) 5:13(30) 13:7(19) 13:7(27) 2:9(18)
32 Pingwiny(38)[Mariusz Klimaszewski, Maurycy Klimaszewski] – 2 (8)
1:13(29) 12:13(16) 10:12(3) 13:8(19) 13:11(23)
33 Dublet Trwam(13)[Robert Korzeniowski, Marek Stopczyński] – 1 (15)
13:6(15) 6:9(14) 1:13(40) 9:13(24) 11:12(5)
34 Muzy Leonarda da Vinci(8)[Magdalena Sztukowska, Ewa Skowrońska] – 1 (14)
13:5(18) 2:13(35) 4:13(26) 3:13(39) 4:13(7)
35 Komorów Drift(17)[Anna Gąsior, Wojciech Gąsior] – 1 (13)
5:13(33) 9:10(18) 6:13(10) 8:13(6) 10:8(37)
36 Faworyci Finału B(3)[Tomasz Deptuła, Rafała Łatkowski] – 1 (13)
5:13(36) 5:13(39) 12:10(38) 3:13(16) 5:9(27)
37 Legion(23)[Jarosław Jabłoński, Łukasz Jabłoński] – 1 (11)
5:13(21) 0:13(7) 13:5(37) 12:13(10) 11:13(38)
38 Wiedźmy(37)[Urszula Klimaszewska, Dagmara Szymaniuk] – 1 (9)
6:13(5) 0:13(15) 5:13(23) 6:5(20) 8:10(17)
39 Spongeboby(20)[Kinga Gonta, Marcin Bobiński] – 1 (7)
7:9(27) 3:13(26) 7:10(6) 5:6(37) 13:9(19)
40 Chłopaki z Norco(19)[Mikołaj Stawicki, Arkadiusz Sobolewski] – 0 (12)
9:13(28) 8:12(32) 7:13(4) 8:13(38) 9:13(20)

Play-off przynosi niespodziankę: niepokonani do tej pory Absztyfikanci przegrywają z drużyną, która awansowała do fazy pucharowej z pozycji 16 – Gibusami. Wszystkie wyniki: pobierz.

Drużyny, które nie zakwalifikowały się do play offów oraz te, które odpadły w pierwszej ich rundzie, mogły rejestrować się do Turnieju Przyjaźni. Skorzystało z tej możliwości aż 20 zespołów.

3 rundy szwajcara zakończyły się zwycięstwem ciechanowian z Norco:

1. Norco1(20) – 3 (5)

2. Żoliborz 1(16) – 3 (4)

3. Sospel(3) – 3 (3)

Najlepsze drużyny Turnieju Przyjaźni zostały nagrodzone statuetkami, co jednak oczywiście nie wpłynęło na kształt klasyfikacji końcowej:

1

Irma(35)[Arleta Neumann, Paweł Pieprzyk]

2

Pastafarianie(15)[Anna Kaczorek, Michał Zaniewski]

3

Kociewie(29)[Zbigniew Hennig, Błażej Chachowski]

4

Wilki(9)[Nina Wilk, Paweł Wilk]

5 Ciechan Biały(40)[Witold Smoliński, Mariusz Stawicki]
6 Atomic(31)[Claudia Chrabkowski, Patrick Chrabkowski]
7 La Petarde(2)[Daniel Planche, Mirek Kurek]
8 Gibusy(39)[Andrzej Mosiewicz, Ryszard Mosiewicz]
9 Absztyfikanci(12)[Bartosz Nawrot, Paweł Ługowski]
10 Bursztynki(36)[Marek Maćkowiak, Dawid Wojciechowski]
11 Zemsta Teściowej(33)[Paweł Baranowski, Łukasz Onoszko]
12 Norco(32)[Rafał Kilian, Hubert Kilian]
13 Żoliborz 1(1)[Piotr Niemczyk, Michał Niemczyk]
14 Blue Petanque(14)[Cezary Zaniewski, Stanisław Iwanowski]
15 Synergy(30)[Bożena Zientarska, Daniel Cichocki]
16 Damy Radę(21)[Marcin Sasin, Artur Bobiński]
17 Sospel(25)[Stanisław Hołtyn, Artur Grzenda]
18 Z pewnością(28)[Grzegorz Zybert, Maciej Przysłupski]
19 Boginie Gieretu(18)[Zofia Jabłońska, Izabela Bieluczyk]
20 Gdańskie Bule(10)[Stanisłąw Wilk, Urszula Wilk]
21 Koko Koko Ciechan Spoko(11)[Tomasz Skrzyniecki, Michał Olejnik]
22 Owidz(22)[Leszek Farjaszewski, Paweł Wesołowski]
23 Zemsta Teściowej JR(34)[Tomasz Korniłowicz, Mateusz Markiewicz]
24 Kacper i Lidka Team(16)[Kacper Gąsior, Lidka Gąsior]
25 Władek City(5)[Marek Brakowiecki, Waldemar Golasiński]
26 Bożena Dykiel(7)[Marcin Szewczuk, Krystian Adamski]
27 Bez Nazwy(26)[Hanna Bobińska, Joanna Bobińska]
28 Norco 2(24)[Mariusz Piątkowski, Ireneusz Orłowski]
29 Dziewczyny Bez Zapałek(6)[Dorota Jankojć, Mariola Łukomska]
30 Chillout(27)[Magdalena Bobińska, Kinga Walczewska]
31 Żoliborz 2(4)[Zbigniew Niemczyk, Wojciech Olbrycht]
32 Pingwiny(38)[Mariusz Klimaszewski, Maurycy Klimaszewski]
33 Dublet Trwam(13)[Robert Korzeniowski, Marek Stopczyński]
34 Muzy Leonarda da Vinci(8)[Magdalena Sztukowska, Ewa Skowrońska]
35 Komorów Drift(17)[Anna Gąsior, Wojciech Gąsior]
36 Faworyci Finału B(3)[Tomasz Deptuła, Rafała Łatkowski]
37 Legion(23)[Jarosław Jabłoński, Łukasz Jabłoński]
38 Wiedźmy(37)[Urszula Klimaszewska, Dagmara Szymaniuk]
39 Spongeboby(20)[Kinga Gonta, Marcin Bobiński]
40 Chłopaki z Norco(19)[Mikołaj Stawicki, Arkadiusz Sobolewski]

Jako gospodarze okazaliśmy się zatem bardzo gościnni, zasłużone gratulacje zbierali śremianie, warszawianie, owidzanie i gdańszczanie. Raz jeszcze wielkie brawa dla najlepszych w IV Turnieju Dubletów o Puchar Ciechana!

Niedzielny poranek wbrew zapowiedziom nie przyniósł deszczu, a jedynie trochę chmur i niewielkie ochłodzenie. W szranki stanęło 42 singlistów, wypełniając wszystkie przygotowane boiska (szczególny entuzjazm wywoływały gry na placach nr 20 i 21, uczestnicy wiedzą, dlaczego;-)). Runda eliminacyjna zakończyła się następującymi wynikami:

1 Piotr Niemczyk(31) – 5 (12)
13:7(13) 13:7(19) 13:9(36) 13:8(28) 13:12(20)
2 Dawid Wojciechowski(20) – 4 (17)
13:1(10) 13:1(15) 13:7(25) 13:11(22) 12:13(31)
3 Arleta Neumann(22) – 4 (15)
13:8(32) 13:7(30) 13:2(21) 11:13(20) 13:4(28)
4 Hubert Kilian(4) – 4 (14)
13:5(35) 13:3(26) 7:13(28) 9:8(29) 13:2(25)
5 Leszek Farjaszewski(16) – 4 (14)
13:4(24) 12:10(40) 4:8(33) 13:5(2) 13:4(21)
6 Rafał Kilian(15) – 4 (14)
13:1(14) 1:13(20) 13:4(40) 12:11(42) 10:5(33)
7 Wojciech Olbrycht(34) – 4 (13)
13:12(37) 8:13(25) 13:10(1) 13:11(5) 12:11(29)
8 Błażej Chachowski(11) – 4 (10)
2:13(40) 13:3(9) 13:11(14) 13:12(17) 13:12(30)
9 Bartosz Nawrot(28) – 3 (17)
13:1(18) 13:9(33) 13:7(4) 8:13(31) 4:13(22)
10 Cezary Zaniewski(25) – 3 (16)
13:11(7) 13:8(34) 7:13(20) 13:5(36) 2:13(4)
11 Robert Krot(33) – 3 (15)
13:1(41) 9:13(28) 8:4(16) 13:8(19) 5:10(15)
12 Paweł Pieprzyk(21) – 3 (15)
13:2(1) 13:9(27) 2:13(22) 13:0(26) 4:13(16)
13 Paweł Ługowski(29) – 3 (14)
13:6(3) 13:6(17) 13:7(42) 8:9(4) 11:12(34)
14 Zbigniew Hennig(19) – 3 (14)
13:8(2) 7:13(31) 13:2(17) 8:13(33) 13:8(36)
15 Marcin Sasin(5) – 3 (13)
5:13(26) 13:9(35) 13:7(38) 11:13(34) 13:7(14)
16 Marcin Szewczuk(35) – 3 (13)
5:13(4) 9:13(5) 13:10(3) 13:11(37) 13:12(39)
17 Michał Niemczyk(42) – 3 (12)
13:9(39) 13:3(23) 7:13(29) 11:12(15) 13:5(26)
18 Jacek Wiatrak(30) – 3 (12)
13:9(8) 7:13(22) 13:9(7) 13:6(32) 12:13(11)
19 Witold Smoliński(2) – 3 (12)
8:13(19) 12:7(39) 13:7(23) 5:13(16) 13:7(32)
20 Michał Zaniewski(27) – 3 (11)
13:2(9) 9:13(21) 11:12(32) 13:6(7) 13:11(12)
21 Dorota Jankojć(24) – 3 (9)
4:13(16) 4:13(1) 13:7(13) 13:4(41) 13:11(38)
22 Daniel Planche (Franzz)(40) – 2 (16)
13:2(11) 10:12(16) 4:13(15) 6:13(12) 13:9(6)
23 Jarosław Jabłoński(36) – 2 (15)
12:11(12) 13:1(37) 9:13(31) 5:13(25) 8:13(19)
24 Stanisław Iwanowski(26) – 2 (15)
13:5(5) 3:13(4) 13:8(12) 0:13(21) 5:13(42)
25 Patrick Chrabkowski(14) – 2 (14)
1:13(15) 13:1(10) 11:13(11) 13:9(1) 7:13(5)
26 Mikołaj Stawicki(1) – 2 (13)
2:13(21) 13:4(24) 10:13(34) 9:13(14) 13:4(17)
27 Zbigniew Niemczyk(32) – 2 (13)
8:13(22) 13:4(13) 12:11(27) 6:13(30) 7:13(2)
28 Marek Brakowiecki(12) – 2 (11)
11:12(36) 13:5(6) 8:13(26) 13:6(40) 11:13(27)
29 Krystian Adamski(37) – 2 (11)
12:13(34) 1:13(36) 13:5(18) 11:13(35) 13:0(10)
30 Zofia Jabłońska(39) – 2 (11)
9:13(42) 7:12(2) 9:8(41) 13:4(23) 12:13(35)
31 Łukasz Jabłoński(38) – 2 (10)
7:13(17) 13:10(3) 7:13(5) 13:5(10) 11:13(24)
32 Mateusz Stopczyński(7) – 2 (10)
11:13(25) 13:11(8) 9:13(30) 6:13(27) 13:7(23)
33 Mariusz Stawicki(3) – 2 (10)
6:13(29) 10:13(38) 10:13(35) 13:11(18) 13:9(41)
34 Marcin Bobiński(9) – 2 (9)
2:13(27) 3:13(11) 7:13(6) 13:8(8) 13:7(13)
35 Marek Stopczyński(6) – 2 (7)
11:13(23) 5:13(12) 13:7(9) 13:9(13) 9:13(40)
36 Paweł Wesołowski(17) – 1 (14)
13:7(38) 6:13(29) 2:13(19) 12:13(11) 4:13(1)
37 Maciej Przysłupski(23) – 1 (12)
13:11(6) 3:13(42) 7:13(2) 4:13(39) 7:13(7)
38 Marek Strachota(41) – 1 (11)
1:13(33) 13:12(18) 8:9(39) 4:13(24) 9:13(3)
39 Kinga Walczewska(10) – 1 (10)
1:13(20) 1:13(14) 13:10(8) 5:13(38) 0:13(37)
40 Marek Maćkowiak(18) – 1 (8)
1:13(28) 12:13(41) 5:13(37) 11:13(3) 13:9(8)
41 Claudia Chrabkowski(13) – 0 (14)
7:13(31) 4:13(32) 7:13(24) 9:13(6) 7:13(9)
42 Artur Bobiński(8) – 0 (9)
9:13(30) 11:13(7) 10:13(10) 8:13(9) 9:13(18)

Faza play-off przyniosła mistrzostwo Ciechanowa A. D. 2012 w singlach Leszkowi Farjaszewskimu z Owidza, wicemistrzem został Rafał Kilian z Ciechanowa, brązowe medale zdobyli Dawid Wojciechowski (Śrem) i Bartosz Nawrot (Warszawa). Pucharowa drabinka wraz z wynikami: pobierz.

Klasyfikacja końcowa turnieju singlistów – poniżej:

1 Leszek Farjaszewski(16)
2 Rafał Kilian(15)
3 Dawid Wojciechowski(20)
4 Bartosz Nawrot(28)
5 Piotr Niemczyk(31)
6 Arleta Neumann(22)
7 Hubert Kilian(4)
8 Wojciech Olbrycht(34)
9 Błażej Chachowski(11)
10 Cezary Zaniewski(25)
11 Robert Krot(33)
12 Paweł Pieprzyk(21)
13 Paweł Ługowski(29)
14 Zbigniew Hennig(19)
15 Marcin Sasin(5)
16 Marcin Szewczuk(35)
17 Michał Niemczyk(42)
18 Jacek Wiatrak(30)
19 Witold Smoliński(2)
20 Michał Zaniewski(27)
21 Dorota Jankojć(24)
22 Daniel Planche (Franzz)(40)
23 Jarosław Jabłoński(36)
24 Stanisław Iwanowski(26)
25 Patrick Chrabkowski(14)
26 Mikołaj Stawicki(1)
27 Zbigniew Niemczyk(32)
28 Marek Brakowiecki(12)
29 Krystian Adamski(37)
30 Zofia Jabłońska(39)
31 Łukasz Jabłoński(38)
32 Mateusz Stopczyński(7)
33 Mariusz Stawicki(3)
34 Marcin Bobiński(9)
35 Marek Stopczyński(6)
36 Paweł Wesołowski(17)
37 Maciej Przysłupski(23)
38 Marek Strachota(41)
39 Kinga Walczewska(10)
40 Marek Maćkowiak(18)
41 Claudia Chrabkowski(13)
42 Artur Bobiński(8)

Jeśli ktoś uważnie przyjrzy się wynikom, zaduma się nad pięknem petanque wynikającym z jej nieprzewidywalności…

Mamy nadzieję, że turnieje w Ciechanowie tworzą dobrą tradycję syntezy sportowej rywalizacji z rekreacją. Jeżeli się nie mylimy – zawitajcie u nas w sierpniu! Serdecznie zapraszamy!

Mariusz Stawicki

Bez kategorii, News

Artur “witał się z gąską”…

czyli o tym, jak nasi wrócili z akwariami na bojowniki

Stare porzekadło siatkarskie mówi, że “jeśli nie wygrywa się w trzech setach przy prowadzeniu 2-0, to się przegrywa mecz”. To samo może powiedzieć Artur Bobiński, który po pięciu rundach turnieju singlistów w Gdańsku zdecydowanie prowadził, miał na koncie zwycięstwa z najgroźniejszymi rywalami i do triumfu w całej imprezie wystarczyła mu jedna wygrana w dwóch ostatnich pojedynkach. Niestety, oba przegrał i musiał zadowolić się trzecim miejscem. Pierwsze dwa zajęli reprezentanci gospodarzy Paweł Wilk i rewelacja turnieju – Marek Pochodaj.

Bojownik syjamski – po łacinie Betta Splendens – to gatunek popularnej wśród akwarystów słodkowodnej ryby labiryntowej z południowo-wschodniej Azji. Samce tego gatunku toczą krwawe boje między sobą i hodowane mogą być w bardzo małych akwariach. Takie akwaria – a raczej oryginalne puchary w kształcie akwariów, w których mogą spokojnie mieszkać bojowniki – były nagrodami za 8 czołowych miejsc w Gdańsku. Dwa z nich przywieźli do Ciechanowa Artur Bobiński i Marek Brakowiecki.

Artur rozpoczął od 5 kolejnych zwycięstw, kolejno wygrywając z Zbigniewem Hennigiem (Sprint Owidz) 13-12, Janem Neugebauerem (ChTPF Chojnice) 13-7, Patrickiem Chrabkowskim (Sprint Owidz) 13-5, Pawłem Wilkiem 13-5 i Stanisławem Wilkiem (obaj Gdańskie Boule) 13-6. Potem niestety przyszły niespodziewane porażki z Markiem Pochodajem 3-13 i Grzegorzem Zybertem (Ule-Bule Warszawa) 8-13. Marek Brakowiecki , w przeciwieństwie do Artura, popisał się doskonałym finiszem, bowiem po 4 rundach miał bowiem na koncie tylko jedno zwycięstwo.  Ostatnie trzy mecze to same sukcesy w tym in. z Janem Neugebauerem i Patrickiem Chrabkowskim.
W turnieju startowało 14 graczy. Niespodziankami in plus była bardzo dobra postawa gdańskiej młodzieży (cała trójka znalazła się w czołowej ósemce), natomiast in minus dopiero 10. lokata Zbyszka Henniga z Owidza i Jana Neugebauera, który zakończył zawody tylko z jednym zwycięstwem.
WYNIKI
1. Paweł Wilk (Gdańskie Boule) 6 (28)
2. Marek Pochodaj (Gdańskie Boule) 5 (28)
3. Artur Bobiński (Ciechan Ciechanów) 5 (26)
4. Stanisław Wilk (Gdańskie Boule) 4 (30)
5. Grzegorz Zybert (Ule-Bule Warszawa) 4 (29)
6. Michał Olejnik (Gdańskie Boule) 4 (23)
7. Marek Brakowiecki (Ciechan Ciechanów) 4 (19)
8. Karol Drawc (Gdańskie Boule) 4 (18)
9. Patrick Chrabkowski (Sprint Owidz) 3 (31)
10. Zbigniew Hennig (Sprint Owidz) 3 (27)
11. Tomasz Biernat (Gdańskie Boule) 3 (21)
12. Nina Dulińska-Wilk (Gdańskie Boule) 3 (18)
13. Jan Neugebauer (ChTPF Chojnice) 1 (23)
14. Mariola Łukowska (Ule-Bule Warszawa) 0 (22)
Tomek Skrzyniecki
Kilka fotek – galeria FB.