Miesiąc: Lipiec 2015

Bez kategorii, News

Zaproszenie na IV eliminację Grand Prix Norco 2015 oraz Wielki Finał!

OTWARTE MISTRZOSTWA CIECHANOWA W PETANQUE

FINAŁ GRAND PRIX NORCO 2015

22-23 SIERPNIA 2015 NA BULODROMACH W GOŁOTCZYŹNIE

Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. A Świętochowskiego,

Gołotczyzna ul. Ciechanowska 18b,

06-430 Sońsk

[mapa]


 

  • zapisy do turnieju – 9.00 – 9.30
  • rozpoczęcie gier – 10.00
  • istnieje możliwość skompletowania zespołu (tripletu) w dniu zawodów (dotyczy turnieju sobotniego)
  • wpisowe – 33 PLN od zawodnika po rejestracji na PetanquePRO, 40 PLN – rejestracja w dniu zawodów
  • system gier:
    sobota – 7 rund systemem szwajcarskim,
    niedziela – FINAL 16 według
    regulaminu cyklu Grand Prix Norco
  • istnieje możliwość wykupienia noclegów w bursie szkolnej po rozstrzygnięciu sobotnich potyczek (cena 25 PLN od osoby)
  • w ramach wpisowego gwarantujemy śniadanie, domowy obiad, wodę, kawę, herbatę, przekąski, kiełbaski na wieczorne ognisko (sobota)
  • trzy najlepsze drużyny turnieju sobotniego otrzymują okolicznościowe statuetki oraz nagrody finansowe:

I miejsce – 600 PLN

II miejsce – 300 PLN

III miejsce – 150 PLN

  • Pula nagród dla FINAL 16 cyklu Grand Prix Norco – 9220 PLN.

Serdecznie zapraszamy!

 

Wersja pdf: pobierz.

Więcej informacji: www.grandprixnorco.pl

 

Bez kategorii, News

Zapraszamy na Otwarte Mistrzostwa Liskowa!

Powoli zbliżamy się do trzeciej eliminacji Grand Prix Norco 2015. Tym razem mamy przyjemność zaprosić wszystkich miłośników petanque do wielkopolskiego Liskowa.

  • zapisy do turnieju – 9.00 – 9.30;
  • rozpoczęcie gier – 10.00;
  • istnieje możliwość skompletowania zespołu (tripletu) w dniu zawodów;
  • wpisowe – 33 PLN od zawodnika po rejestracji na PetanquePRO, 40 PLN – rejestracja w dniu zawodów;
  • system gier – 7 rund systemem szwajcarskim;
  • w ramach wpisowego gwarantujemy obiad, wodę, kawę, herbatę, przekąski;
  • trzy najlepsze drużyny otrzymują okolicznościowe statuetki oraz nagrody finansowe:
I miejsce – 600 PLN
II miejsce – 300 PLN
III miejsce – 150 PLN

 
Więcej informacji: www.grandprixnorco.pl

Wersja pdf – pobierz.

Bez kategorii, News

V miejsce na Klubowych Mistrzostwach Polski!

drugiej ligi, rzecz jasna 😉

W tropikalnych warunkach toczyły się rozgrywki I i II ligi Polskiej Federacji Petanque, nazywane także Klubowymi Mistrzostwami Polski. Klub Petanki Ciechan Ciechanów reprezentowali: Agnieszka Wolak, Sławomir Chojnacki, Paweł Jankowski, Michał Olejnik, Witold Smoliński, Mariusz Stawicki i Michał Wolak.
W dwudniowych zmaganiach ciechanowianie odnieśli trzy zwycięstwa – nad zespołami z Boguszowa-Gorc, Katowic i Gdańska. Zajęliśmy zatem 5. miejsce, ustępując graczom z Łodzi, Dębicy, Jedliny-Zdrój oraz Liskowa. II liga obroniona, za rok walczymy o awans! A rzeczywistość zweryfikuje nasze marzenia 🙂

Dziękujemy i gratulujemy wszystkim graczom Ciechana, naszym przeciwnikom oraz organizatorom! Do zobaczenia na bulodromach!

Komplet wyników oraz fotogaleria na stronie organizatora – Śremskiego Klubu Petanque: http://www.boule.srem.com.pl

Fotogalerie w serwisie: http://petanque.net.pl

Nasze skromne fotki : na FB.

 

Bez kategorii, News

Mistrzami Warszawy triplet łódzko-liskowski

38 tripletów stawiło się na starcie sobotniej II eliminacji Grand Prix Norco 2015. Zawody odbyły się – tak jak w zeszłym roku – na Stadionie Syrenki, czyli w specyficznie klimatycznej enklawie  w samym sercu stolicy. Kto był, wie, o czym mówimy:-). Pogoda sprzyjała rywalizacji, a lekki deszcz pod koniec turnieju nie zepsuł humorów graczom, zmienił jedynie nieco charakterystykę nawierzchni.

Po siedmiu rundach szwajcara na czele tabeli znalazła się ekipa łódzko-liskowska (Przemysław Rosiak, Marcin Rutkowski, Rafał Kaczmarek), drugie miejsce zajął triplet ciechanowsko-białostocki (Michał Wolak, Sławomir Chojnacki, Andrzej Mosiewicz), na najniższym stopniu podium stanęli także łodzianie i liskowianie (Dawid Olszewski, Julia Radkiewicz, Konrad Broniecki). Warto podkreślić, że w turnieju wzięli udział kadrowicze Litwy – Tautvydas Alenskas, Linas Budrikas, Rolandas Kukcinavicius, którzy uplasowali się tuż za podium.

Składy wszystkich drużyn oraz klasyfikacja końcowa: PetanquePro.

Przebieg turnieju wraz z wynikami: zobacz.

Poniżej prezentujemy szczegółowe wyniki turnieju.

  drużyna / zawodnik    duże punkty pkt. buc h. róż. mał.
pkt.
suma mał. pkt. siła

1

Rosiak Przemysław

6.0

28.0

42.0

87.0

95.937

2

Wolak Michał

5.0

35.0

21.0

73.0

68.782

3

Olszewski Dawid

5.0

33.0

19.0

84.0

65.625

4

Alenskas Tautvydas

5.0

33.0

15.0

69.0

0.0

5

Stawicki Mariusz

5.0

30.0

29.0

80.0

74.502

6

Teufel Rafał

5.0

27.0

15.0

76.0

68.688

7

Korniłowicz Tomasz

5.0

27.0

6.0

73.0

79.876

8

Dróżdż Grzegorz

5.0

24.0

25.0

71.0

11.313

9

Nawrot Bartosz

5.0

22.0

29.0

75.0

54.468

10

Szczepański Robert

5.0

21.0

37.0

75.0

55.624

11

Kupiec Mic hał

4.0

30.0

5.0

63.0

53.344

12

Broniec ki Marek

4.0

29.0

20.0

82.0

44.657

13

Mycielski Piotr

4.0

29.0

17.0

74.0

22.829

14

Kilian Rafał

4.0

27.0

19.0

82.0

65.811

15

Markiewicz Marek

4.0

26.0

1.0

67.0

47.594

16

Pałczyński Łukasz

4.0

25.0

12.0

75.0

58.189

17

Gutkowski Tomasz

4.0

25.0

11.0

62.0

64.968

18

Gutkowska Alic ja

4.0

24.0

1.0

58.0

35.955

19

Stopczyński Mateusz

4.0

21.0

10.0

72.0

10.124

20

Kurek Mirosław

3.0

29.0

3.0

71.0

0.0

21

Piątkowski Mariusz

3.0

27.0

5.0

73.0

11.374

22

Staroniewicz Renata

3.0

26.0

2.0

67.0

27.359

23

Jabłoński Jarosław

3.0

26.0

7.0

72.0

10.626

24

Klimaszewski Mariusz

3.0

25.0

0.0

69.0

22.531

25

Kurzynka Piotr

3.0

24.0

9.0

56.0

2.75

26

Moes Andrzej

3.0

22.0

8.0

54.0

0.0

27

Niemczyk Piotr

3.0

20.0

5.0

58.0

0.0

28

Szot Arkadiusz

3.0

20.0

31.0

48.0

0.0

29

Panek Marian Jerzy

3.0

19.0

4.0

62.0

34.125

30

Zieliński Mateusz

3.0

17.0

5.0

61.0

0.0

31

Zybert Grzegorz

2.0

28.0

28.0

50.0

18.563

32

Oleszczuk Piotr

2.0

22.0

28.0

41.0

0.0

33

Pietrzak Jan

2.0

21.0

10.0

59.0

0.0

34

Dziurdź Jac ek

2.0

21.0

20.0

61.0

0.75

35

Olbrycht Wojciech

2.0

21.0

35.0

40.0

14.624

36

Kaczorowski Robert

2.0

14.0

20.0

59.0

0.0

37

Saganek Michał

1.0

15.0

25.0

56.0

0.0

38

Widełki

0.0

18.0

81.0

10.0

0.0