Miesiąc: Październik 2014

Bez kategorii, News

Indywidualne Międzynarodowe Mistrzostwa Polski – gracze Ciechana wysoko w strefie północnej

Wicemistrzostwo, piąte, dziesiąte i trzynaste miejsce – to osiągnięcia bulerów Ciechana turnieju, który można uznać za nieoficjalne mistrzostwa Polski północnej singlistów.  Poniżej prezentujemy klasyfikację końcową eliminacji Strefy Północnej  IMPP rozgrywanych w ostatnią sobotę w Mielnie pod Grunwaldem:

  1.  T. Korniłowicz (BKP Białystok) 
  2. M.Stawicki (KP Ciechan)
  3. M. Zaniewski (Trois Boules Warszawa)
  4. K. Zaremba (ChTPF Chojnice)
  5. P. Jankowski (KP Ciechan)
  6. C. Zaniewski (Trois Boules Warszawa)
  7. M. Skarżycki (Grunwald Mielno)
  8. S.Dzwoniarski (Gdańskie Boule)
  9. M. Markiewicz (BKP Białystok)
  10. M. Wolak (KP Ciechan)
  11. Ł. Pałczyński (ChTPF Chojnice Chojnice)
  12. R.Zakrzewski (Grunwald Mielno)
  13.  M. Olejnik (KP Ciechan)
  14. M. Klimaszewski (BKP Białystok)
  15. A. Mosiewicz (BKP Białystok)
  16. J. Jabłoński (BKP Białystok)

Ponadto Klub Petanki Ciechan reprezentowali: A. Bobiński, M. Sasin, W. Smoliński.
 

Wyniki dubletów w TURNIEJU PRZYJAŹNI:

1. Mateusz Markiewicz (Białystok) – Łukasz Pałczyński (Chojnice), 2. Artur Bobiński – Marcin Sasin (Ciechan), 3. Łukasz Onoszko (Białystok) – Witold Smoliński (Ciechan), 4. Aleksandra Iwańska – Kamil Gutowski (Grunwald Mielno), 5. Michał Wolak (Ciechan) – Andrzej Mosiewicz (Białystok), 6. Jerzy Panek – Dariusz Misterski (Chojnice), 7. Paweł Kurzynka – Tomek Skrzyniecki (Ciechan), 8. Krzysztof Skarżycki – Mariusz Skarżycki (Grunwald), 9. Daniel Kobiałka – Marcin Dobrzyński (Grunwald), 10. Adam Kieszkowski – Krzysztof Kieszkowski (Grunwald), 11. Roman Zakrzewski – Wojciech Rólka (Grunwald), 12. Justyna Siennicka – Henryk Kacprzyk (Grunwald), 13. Beata Skarżycka (Grunwald) – Michał Olejnik (Ciechan), 14. Robert Kalwara – Szymon Pieczywek (Grunwald), 15. Dorota Lissewska – Jan Neugebauer (ChTPF Chojnice)), 16. Kazimierz Przestrzelski – Bogdan Caryk (Grunwald)… 19. Renata Kurzynka – Marek Kurzynka (Ciechan).
 

Relacja organizatorów oraz komplet wyników: www.petanque.net.pl.

Fotki w naszej galerii na FB: tutaj.

Za tydzień finał ogólnopolski, nasz klub będą najprawdopodobniej reprezentować Mariusz Stawicki, Paweł Jankowski, Michał Wolak i Michał Olejnik. Trzymamy kciuki!

Tomek Skrzyniecki, Mariusz Stawicki

Bez kategorii, News

Ciechanowskie babie lato, czyli Jesienne Boules 2014 – rezultaty

Słoneczna aura i – mamy nadzieję – atmosfera przyjacielskiej rywalizacji towarzyszyła zmaganiom bulerów podczas ostatnich w tym roku rankingowych turniejów w Ciechanowie. W sobotę 27 września odbył się IV Turniej Petanque o Puchar Przewodniczącego Rady Miasta Ciechanów.

W zawodach wzięły udział 23 dublety  z Warszawy, Gdańska, Białegostoku, Grunwaldu i Ciechanowa. 5 rund eliminacji pozwoliło wyłonić najlepszą ósemkę:

 

 

1 LaPetarde(4) [Daniel Planche, Mirosław Kurek] – 5 (16)
13:6(2) 13:2(9) 13:9(17) 13:2(10) 13:4(1)
2 Anorektyczki(10) [Michał Wolak 1045, Andrzej Mosiewicz 769] – 4 (16)
13:4(19) 13:11(20) 11:8(8) 2:13(4) 13:1(9)
3 Antiga-Blain(1) [Marek Stopczyński 214, Mikołaj Stawicki 670] – 4 (15)
0:0(0) 13:4(11) 13:5(16) 13:10(8) 4:13(4)
4 Damy Radę (20) [Artur Bobiński 650, Marcin Sasin 903] – 4 (13)
13:0(23) 11:13(10) 13:7(12) 13:8(17) 13:0(14)
5 Panienki(8) [Agnieszka Wolak 1128, Urszula Klimaszewska 705] – 3 (17)
13:10(14) 13:0(15) 8:11(10) 10:13(1) 13:7(7)
6 Jadą z Oranżadą(17) [Michał Olejnik 950, Tomasz Skrzyniecki 476] – 3 (16)
13:0(6) 13:7(13) 9:13(4) 8:13(20) 13:8(2)
7 Dziedzic Pruski(9) [Grzegorz Zybert 657, Grzegorz Dróżdż 1086] – 3 (16)
13:6(21) 2:13(4) 13:9(6) 10:9(2) 1:13(10)
8 Fajerbols(15) [Bartosz Nawrot 559, Michał Zaniewski 558] – 3 (13)
13:9(22) 0:13(8) 13:6(11) 10:13(7) 13:0(23)
9 Ciechan Biały(14) [Mariusz Stawicki 649, Witold Smoliński 822] – 3 (13)
10:13(8) 13:7(18) 13:8(13) 13:2(16) 0:13(20)
10 Żoliborz 2(11) [Wojciech Olbrycht 878, Zbigniew Niemczyk 879] – 3 (12)
13:12(18) 4:13(1) 6:13(15) 13:5(12) 13:12(16)
11 Kobitki(7) [Izabela Bieluczyk 766, Renata Kurzynka] – 3 (11)
5:13(12) 10:9(21) 13:3(23) 13:10(15) 7:13(8)
12 Pingwiny(6) [Mariusz Klimaszewski 706, Maurycy Klimaszewski 707] – 3 (11)
0:13(17) 13:5(5) 9:13(9) 13:6(13) 13:12(18)
13 Mielno(2) [Anna Skarżycka 1054, Piotr Kurzynka] – 2 (14)
6:13(4) 13:5(22) 13:0(19) 9:10(9) 8:13(17)
14 Leszcze(18) [Roman Zakrzewski 1183, Wojciech Rólka 1134] – 2 (13)
12:13(11) 7:13(14) 13:5(3) 12:11(21) 12:13(6)
15 Norco(16) [Rafał Kilian 832, Łukasz Kilian] – 2 (13)
13:4(3) 13:4(12) 5:13(1) 2:13(14) 12:13(11)
16 Demony Wojny(23) [Paweł Kurzynka, Andrzej Zujewicz] – 2 (13)
0:13(20) 0:0(0) 3:13(7) 13:2(19) 0:13(15)
17 Twormet(21) [Marek Kurzynka, Waldemar Czaplicki] – 2 (11)
6:13(9) 9:10(7) 13:7(22) 11:12(18) 13:6(12)
18 Mielno I(13) [Marcin Skarżycki 1055, Beata Skarżycka 1130] – 2 (11)
13:0(5) 7:13(17) 8:13(14) 6:13(6) 13:10(19)
19 Hvala(22) [Hubert Kilian 901, Mariusz Piątkowski 1009] – 2 (10)
9:13(15) 5:13(2) 7:13(21) 13:9(5) 0:0(0)
20 Dziewczyny(3) [Anna Gąsior, Julita Sasin 1214] – 2 (8)
4:13(16) 4:13(19) 5:13(18) 0:0(0) 13:6(5)
21 Mielno II(12) [Kamil Gutkowski 1202, Dominika Rólka 1219] – 1 (14)
13:5(7) 4:13(16) 7:13(20) 5:13(11) 6:13(21)
22 Green Day  (19) [Daniel Kobiałka 1135, Marcin Dobrzyński 1133] – 1 (12)
4:13(10) 13:4(3) 0:13(2) 2:13(23) 10:13(13)
23 Football School(5) [Marcin Bobiński, Dominik Kilian] – 1 (11)
0:13(13) 5:13(6) 0:0(0) 9:13(22) 6:13(3)

W fazie play-off padły następujące rozstrzygnięcia: 

A zatem puchar Przewodniczącego Rady Miasta Ciechanów tym razem pojechał do Warszawy. Gratulujemy!

 

Poniżej klasyfikacja końcowa IV Turnieju Petanque o Puchar Przewodniczącego Rady Miasta Ciechanów:

  1. LaPetarde(4) [Daniel Planche, Mirosław Kurek]
  2. Jadą z Oranżadą(17) [Michał Olejnik 950, Tomasz Skrzyniecki 476]
  3. Anorektyczki(10) [Michał Wolak 1045, Andrzej Mosiewicz 769]
  4. Damy Radę (20) [Artur Bobiński 650, Marcin Sasin 903]
  5. Antiga-Blain(1) [Marek Stopczyński 214, Mikołaj Stawicki 670]
  6. Panienki(8) [Agnieszka Wolak 1128, Urszula Klimaszewska 705]
  7. Dziedzic Pruski(9) [Grzegorz Zybert 657, Grzegorz Dróżdż 1086]
  8. Fajerbols(15) [Bartosz Nawrot 559, Michał Zaniewski 558]
  9. Ciechan Biały(14) [Mariusz Stawicki 649, Witold Smoliński 822]
  10. Żoliborz 2(11) [Wojciech Olbrycht 878, Zbigniew Niemczyk 879]
  11. Kobitki(7) [Izabela Bieluczyk 766, Renata Kurzynka]
  12. Pingwiny(6) [Mariusz Klimaszewski 706, Maurycy Klimaszewski 707]
  13. Mielno(2) [Anna Skarżycka 1054, Piotr Kurzynka]
  14. Leszcze(18) [Roman Zakrzewski 1183, Wojciech Rólka 1134]
  15. Norco(16) [Rafał Kilian 832, Łukasz Kilian]
  16. Demony Wojny(23) [Paweł Kurzynka, Andrzej Zujewicz]
  17. Twormet(21) [Marek Kurzynka, Waldemar Czaplicki]
  18. Mielno I(13) [Marcin Skarżycki 1055, Beata Skarżycka 1130]
  19. Hvala(22) [Hubert Kilian 901, Mariusz Piątkowski 1009]
  20. Dziewczyny(3) [Anna Gąsior, Julita Sasin 1214]
  21. Mielno II(12) [Kamil Gutkowski 1202, Dominika Rólka 1219] 
  22. Green Day  (19) [Daniel Kobiałka 1135, Marcin Dobrzyński 1133]
  23. Football School(5) [Marcin Bobiński, Dominik Kilian]

 

Niedziela przyniosła jeszcze więcej słońca. 26 singlistów stanęło w szranki turnieju o pełnej nazwie: VI Otwarte Indywidualne Mistrzostwa Ciechanowa w Petanque o Puchar Ciechana – Eliminacje Indywidualnych Międzynarodowych Mistrzostw Polski – Region Ciechanowski. Po 5 rundach szwajcara klasyfikacja ukształtowała się jak poniżej: 

 

1 Bobiński Artur(18) – 5 (14)
13:6(26) 13:5(24) 13:6(19) 13:10(20) 13:8(17)
2 Stawicki Mariusz(20) – 4 (18)
11:8(10) 13:4(25) 13:7(23) 10:13(18) 13:3(5)
3 Zaniewski Michał(23) – 4 (15)
13:3(6) 13:11(22) 7:13(20) 13:9(5) 13:3(26)
4 Olejnik Michał(7) – 4 (12)
13:11(14) 13:8(12) 9:13(17) 13:5(9) 13:11(22)
5 Sasin Marcin(17) – 3 (17)
13:3(21) 11:13(5) 13:9(7) 13:6(3) 8:13(18)
6 Smoliński Witold(19) – 3 (16)
13:8(15) 13:0(4) 6:13(18) 10:11(26) 12:9(21)
7 Zaniewski Cezary(22) – 3 (15)
13:5(13) 11:13(23) 13:9(10) 13:12(25) 11:13(7)
8 Nawrot Bartosz(25) – 3 (14)
13:10(12) 4:13(20) 13:2(4) 12:13(22) 13:8(3)
9 Orłowski Ireneusz(26) – 3 (14)
6:13(18) 12:10(1) 13:10(24) 11:10(19) 3:13(23)
10 Mosiewicz Andrzej(5) – 3 (13)
13:3(16) 13:11(17) 13:3(3) 9:13(23) 3:13(20)
11 Bieluczyk Iza(4) – 3 (13)
13:7(8) 0:13(19) 2:13(25) 13:12(15) 13:7(6)
12 Przysłupski Maciej(10) – 3 (12)
8:11(20) 13:0(14) 9:13(22) 12:11(24) 13:11(9)
13 Gutkowski Kamil(8) – 3 (10)
7:13(4) 9:13(15) 13:5(13) 13:12(14) 13:5(11)
14 Jankowski Paweł(21) – 3 (10)
3:13(17) 13:6(16) 13:7(12) 13:12(6) 9:12(19)
15 Zakrzewski Roman(6) – 2 (13)
3:13(23) 13:3(13) 13:12(15) 12:13(21) 7:13(4)
16 Kurzynka Marek(3) – 2 (13)
13:9(11) 13:9(9) 3:13(5) 6:13(17) 8:13(25)
17 Wolak Michał(15) – 2 (12)
8:13(19) 13:9(8) 12:13(6) 12:13(4) 13:4(24)
18 Rólka Dominika(9) – 2 (12)
13:9(2) 9:13(3) 13:12(11) 5:13(7) 11:13(10)
19 Kobiałka Daniel(14) – 2 (11)
11:13(7) 0:13(10) 13:2(16) 12:13(8) 13:7(2)
20 Rólka Wojciech(12) – 2 (11)
10:13(25) 8:13(7) 7:13(21) 13:4(16) 13:12(1)
21 Skarżycki Marcin(11) – 2 (9)
9:13(3) 13:7(2) 12:13(9) 13:11(1) 5:13(8)
22 Iwanowski Stanisław(24) – 1 (14)
13:6(1) 5:13(18) 10:13(26) 11:12(10) 4:13(15)
23 Skarżycka Anna(1) – 1 (9)
6:13(24) 10:12(26) 13:6(2) 11:13(11) 12:13(12)
24 Skarżycka Beata(13) – 1 (9)
5:13(22) 3:13(6) 5:13(8) 11:13(2) 13:11(16)
25 Kurzynka Piotr(2) – 1 (8)
9:13(9) 7:13(11) 6:13(1) 13:11(13) 7:13(14)
26 Wolak Agnieszka(16) – 0 (11)
3:13(5) 6:13(21) 2:13(14) 4:13(12) 11:13(13)

Zgodnie z regulaminem rozegraliśmy odrębne play-offy dla mężczyzn i kobiet. Oto wyniki.

Rywalizacja mężczyzn: 

Rywalizacja kobiet: 

Wyniki końcowe: pobierz.

Mistrzostwo i wicemistrzostwo mężczyzn Regionu Ciechanowskiego pozostało zatem w Ciechanowie, zaś w rywalizacji pań najlepsze okazały się zawodniczki z Mielna i Białegostoku.

Dziękujemy wszystkim, którzy wspólnie z nami rywalizowali i bawili się. Zapraszamy do Ciechanowa na wiosnę!

Zdjęcia są już w galerii: dublety, single.