Miesiąc: Maj 2014

Bez kategorii, News

Mistrzostwo Łodzi dla Liskowa

 

18 maja odbyły się Otwarte Mistrzostwa Łodzi w Petanque, drugi turniej w cyklu Grand Prix Norco 2014. Pewne zwycięstwo Liskowa, drugie miejsce Myślenic, trzecie Łodzi – wielkie gratulacje. Cieszy ponadto obecność graczy z Wrocławia, Dzierżoniowa, Jedliny, Katowic, Żywca, Chojnic, Mielna, Gib.. Miejsca ekip z Ciechanowa nie zachwycają: 12, 14, 19, 21. Nic to, jak mawiał pewien mały rycerz.  Przed nami trzecia odsłona eliminacji i finał w Ciechanowie!

Fotografie: galeria.

Oto wyniki zmagań:

1 Karasie(7) [Rafał Kaczmarek 403, Konrad Broniecki 424, Marek Broniecki 423] – 7 (27)
0:0(0) 13:2(23) 13:5(19) 13:1(14) 13:6(3)
13:3(20) 13:2(22)
2 MKP (20) [Grzegorz Kurowski 427, Mariusz Kasperek 957, Dawid Żądło 664] – 5 (31)
13:8(1) 13:6(14) 12:11(22) 9:12(3) 13:0(13)
3:13(7) 13:1(16)
3 Zenon(22) [Marian Jarmondowicz 460, Dawid Kraska 1027, Julia Radkiewicz 874] – 5 (30)
13:8(6) 10:7(4) 11:12(20) 11:10(1) 13:9(15)
13:4(3) 2:13(7)
4 KGB Łódź (23) [Tomasz Biadasiewicz 1152, Andrzej Żebrowski, Paweł Gryglewski] – 5 (28)
11:10(16) 2:13(7) 9:10(13) 13:6(6) 12:11(19)
13:3(10) 12:9(3)
5 Sokoły(15) [Kamil Ladaczek 91, Marek Munikowski 86, Grzegorz Ladaczek 52] – 5 (25)
13:9(8) 13:5(12) 6:13(3) 13:6(4) 9:13(22)
13:12(1) 13:6(9)
6 PROTARAS(16) [Radosław Banaszkiewicz 207, Jarosław Cybulak 210, Marcin Rutkowski 292] – 5 (25)
10:11(23) 13:8(17) 12:10(10) 13:2(2) 13:7(14)
13:8(13) 1:13(20)
7 Orpel(3) [Kamil Orpel 268,  Daniel Siara 27, Ryszard Kowalski 96] – 4 (32)
13:10(11) 13:3(13) 13:6(15) 12:9(20) 6:13(7)
4:13(22) 9:12(23)
8 Karambol(10) [Rafał Teufel 597, Artur Pacześniak 501, Karol Szulc 599] – 4 (27)
7:10(9) 13:0(8) 10:12(16) 13:10(21) 13:4(2)
3:13(23) 13:10(14)
9 CHTPF(1) [Łukasz Pałczyński 892,  Jan Neugebauer 586, Łukasz Sulima] – 4 (26)
8:13(20) 13:8(18) 13:8(12) 10:11(22) 13:2(4)
12:13(15) 13:8(13)
10 Skos(8) [Bogusław Biel 14, Henryk Tchórz 602, Marek Dzwierzyński] – 4 (24)
9:13(15) 0:13(10) 12:13(18) 0:0(0) 13:1(12)
13:4(5) 13:6(2)
11 TOP 16(9) [[Adam Szadkowski 620, Marek Markiewicz 205, Artur Skórzak 463] – 4 (21)
10:7(10) 5:10(19) 4:13(14) 13:7(12) 13:12(5)
8:7(4) 6:13(15)
12 Ciechan Biały(18) [Paweł Jankowski 393, Witold Smoliński 822, Mariusz Stawicki 649] – 4 (20)
9:13(12) 8:13(1) 13:12(8) 11:8(11) 9:13(6)
13:4(21) 11:8(19)
13 Złoty Team(14) [Leszek Złotowski 888, Marek Maćkowiak 514,  Jacek Boinski 1035] – 3 (30)
13:2(2) 6:13(20) 13:4(9) 1:13(7) 7:13(16)
13:7(19) 10:13(10)
14 NORCO(13) [Rafał Kilian 832, Artur Bobiński 650, Marcin Sasin 903] – 3 (28)
11:8(21) 3:13(3) 10:9(23) 11:10(19) 0:13(20)
8:13(16) 8:13(1)
15 Tradycja(2) [Robert Krot, Jadwiga Olbrycht1165, Wojciech Olbrycht 878] – 3 (25)
2:13(14) 0:0(0) 13:1(21) 2:13(16) 4:13(10)
12:11(6) 6:13(8)
16 Les Lions du Varsowie (6) [Paweł Ługowski 829,  Yassine Ben Ammar 790, Michał Zaniewski 558] – 3 (24)
8:13(22) 13:7(5) 10:13(4) 6:13(23) 13:9(18)
11:12(2) 13:10(17)
17 Z Pewnością(5) [Grzegorz Zybert 657, Mariola Łukomska 973, Maciej Przysłupski] – 3 (20)
5:10(4) 7:13(6) 0:0(0) 13:12(17) 12:13(9)
4:13(8) 13:0(11)
18 Mielno(21) [Przemysław Goc, Krzysztof Skarżycki 1064, Beata Skarżycka 1130] – 3 (20)
8:11(13) 13:11(11) 1:13(2) 10:13(10) 13:10(17)
4:13(18) 13:11(4)
19 Hvala(19) [Hubert Kilian 901, Sławomir Chojnacki 1011, Mariusz Piątkowski 1009] – 2 (28)
13:11(17) 10:5(9) 5:13(7) 10:11(13) 11:12(23)
7:13(14) 8:11(18)
20 Coś Fajnego(4) [Tomasz Gutkowski 1114, Stanisław Iwanowski 556, Cezary Zaniewski 312] – 2 (27)
10:5(5) 7:10(22) 13:10(6) 6:13(15) 2:13(1)
7:8(9) 11:13(21)
21 Prawy Sektor(12) [Marek Stopczyński 214, Zbigniew Czapigo 1012, Wiktoria Rutkowska 1029] – 2 (26)
13:9(18) 5:13(15) 8:13(1) 7:13(9) 1:13(8)
10:13(11) 0:0(0)
22 Grunwald(17) [Anna Skarżycka 1054, Marcin Skarżycki 1055, Michał Kokoszka] – 2 (21)
11:13(19) 8:13(16) 13:8(11) 12:13(5) 10:13(21)
0:0(0) 10:13(6)
23 Gibusy(11) [Izabela Bieluczyk 766, Ryszard Mosiewicz 770, Andrzej Mosiewicz 769] – 2 (21)
10:13(3) 11:13(21) 8:13(17) 8:11(18) 0:0(0)
13:10(12) 0:13(5)

 

Bez kategorii, News

Otwarte Mistrzostwa Warszawy – Ciechan górą!

 

Otwarte Mistrzostwa Warszawy w Petanque, pierwsza odsłona cyklu Grand Prix Norco-Mazovia 2014 – za nami! 29 tripletów, pogoda nie najgorsza (w sobotę bulodromy przypominały basen), uśmiechy uczestników aż do końca – oto obraz naszych bulerskich zmagań. Na Stadionie Syrenki potyczki z przeciwnikami i terenem (w zgodnej opinii uczestników – trudnym) były niezwykle zacięte. Rozegraliśmy 7 rund szwajcara, wyniki poniżej:

 

1 Ciechan Biały(23) [Paweł Jankowski,  Witold Smoliński, Mariusz Stawicki] – 7 (28)
13:4(24) 13:9(19) 13:9(9) 13:5(3) 13:9(1)
13:12(10) 13:4(15)
2 Coś Fajnego(9) [Alicja Gutkowska, Tomasz Gutkowski, Stanisław Iwanowski, rez.: Cezary Zaniewski]- 6 (31)
13:1(21) 13:4(20) 9:13(23) 13:5(6) 13:11(3)
13:11(1) 13:8(10)
3 Zloty Team(1) [Leszek Złotowski, Marek Maćkowiak,  Jacek Boinski] – 5 (31)
13:5(11) 13:3(26) 12:10(13) 13:5(14) 9:13(23)
11:13(9) 12:9(6)
4 LaPetarde(15) – [Daniel Planche, Vilandas Juodzionis, Mirosław Kurek] 5 (29)
13:4(25) 13:5(17) 5:13(5) 13:10(16) 13:10(28)
13:0(3) 4:13(23)
5 AŻ Szwagry(13) [Piotr Mycielski, Andrzej Żebrowski, Jarosław Fałek] – 5 (27)
10:9(6) 11:10(22) 10:12(1) 13:4(5) 7:13(10)
13:7(16) 13:7(4)
6 ChTPF(3) [Łukasz Pałczyński,  Jan Neugebauer, Paweł Neugebauer] – 4 (33)
13:9(2) 13:5(10) 13:6(14) 5:13(23) 11:13(9)
0:13(15) 13:9(17)
7 Karambol(10) [Rafał Teufel, Artur Pacześniak, Maciej Żłobiński] – 4 (32) 
13:8(4) 5:13(3) 13:0(24) 13:2(2) 13:7(13)
12:13(23) 8:13(9)
8 Norco(6) [Rafał Kilian, Artur Bobiński, Marcin Sasin] – 4 (30)
9:10(13) 13:8(28) 13:5(20) 5:13(9) 13:6(7)
13:3(2) 9:12(1)
9 Z Pewnością(4) [ Grzegorz Zybert, Maciej Zybert, Mariola Łukomska, rez.: Maciej Przysłupski] – 4 (27)
8:13(10) 5:13(16) 0:0(0) 13:1(21) 13:9(20)
13:9(28) 7:13(13)
10 Hvala(28) [Hubert Kilian, Łukasz Kilian, Sławomir Chojnacki]- 4 (26)
0:0(0) 8:13(6) 13:12(12) 13:2(17) 10:13(15)
9:13(4) 13:8(20)
11 Żoliborz(16) [Piotr Niemczyk, Zbigniew Niemczyk, Igor Pawluk] – 4 (25)
7:13(14) 13:5(4) 13:10(22) 10:13(15) 13:11(19)
7:13(13) 13:9(18)
12 Les Lions du Varsovie (2) [Paweł Ługowski,  Yassine Ben Ammar, Michał Zaniewski, rez.: Nizar Ben Ammar] – 4 (24) 
9:13(3) 13:8(18) 13:4(26) 2:13(10) 13:7(5)
3:13(6) 13:3(14)
13 TOP16(17) [Adam Szadkowski, Marek Markiewicz, Artur Skórzak] – 4 (24)
13:4(12) 5:13(15) 13:7(19) 2:13(28) 13:8(14)
11:9(18) 9:13(3)
14 2+1(21) [Anna Skarżycka, Agnieszka Wolak, Ireneusz Orłowski]- 4 (24)
1:13(9) 13:12(29) 7:13(7) 1:13(4) 13:2(12)
13:9(22) 11:8(25)
15 Deeskalacja(27) [Michał Górecki, Tomasz Ode, Tomasz Malinowski]- 4 (18)
0:13(20) 0:0(0) 7:13(25) 11:13(18) 13:1(8)
13:2(24) 13:9(7)
16 Drawole(20) [Michał Wolak, Michał Olejnik, Karol Drawc] – 3 (28)
13:0(27) 4:13(9) 5:13(6) 13:5(22) 9:13(4)
13:12(5) 8:13(28)
17 Prawy Sektor(14) [Marek Stopczyński, Arkadiusz Sobolewski, Tomasz Pawluk-Jaszczak] – 3 (27)
13:7(16) 13:12(5) 6:13(3) 5:13(1) 8:13(17)
13:2(7) 3:13(2)
18 Gibusy(5) [Izabela Bieluczyk, Ryszard Mosiewicz, Andrzej Mosiewicz]- 3 (26) 
13:5(7) 12:13(14) 13:5(15) 4:13(13) 7:13(2)
12:13(20) 13:4(11)
19 Tradycja(18) [Robert Krot, Jadwiga Olbrycht, Wojciech Olbrycht] – 3 (25)
11:13(22) 8:13(2) 13:10(11) 13:11(27) 13:10(25)
9:11(17) 9:13(16)
20 Lwiątka(22) [Mariusz Klimaszewski, Maurycy Klimaszewski, Urszula Klimaszewska]- 3 (24)
13:11(18) 10:11(13) 10:13(16) 5:13(20) 13:12(26)
9:13(21) 13:4(19)
21 Siostry Betanque(7) [Lesław Pająk, Michał Skalski, Grzegorz Nowicki] – 3 (24)
5:13(5) 13:8(11) 13:7(21) 13:7(26) 6:13(6)
2:13(14) 9:13(27)
22 Twormet(25) [Paweł Kurzynka, Dariusz Lamkowski, Marek Kurzynka]- 3 (23)
4:13(15) 12:13(24) 13:7(27) 13:3(12) 10:13(18)
13:5(29) 8:11(21)
23 Mielno(26) [Przemysław Goc, Krzysztof Skarżycki, Michał Kokoszka]- 3 (21)
13:4(29) 3:13(1) 4:13(2) 7:13(7) 12:13(22)
13:0(8) 0:0(0)
24 WMW Team(12) [Grzegorz Włoch, Tomasz Misiejuk, Marcin Wrześniewski] – 3 (21)
4:13(17) 12:9(8) 12:13(28) 3:13(25) 2:13(21)
0:0(0) 13:0(29)
25 Magiczne Kuleczki(11) [Ewa Karlewska. Cezary Gut, Hanna Kruszewska] – 3 (20)
5:13(1) 8:13(7) 10:13(18) 13:8(29) 13:3(24)
13:6(19) 4:13(5)
26 Ciemna Strona Mocy(19) [Grzegorz Dróżdż, Natalia Dróżdż, Aleksandra Dróżdż] – 2 (24)
13:4(8) 9:13(23) 7:13(17) 13:8(24) 11:13(16)
6:13(11) 4:13(22)
27 Aniołki(24) [Piotr Kurzynka, Barbara Lamkowska, Renata Kurzynka] – 2 (24)
4:13(23) 13:12(25) 0:13(10) 8:13(19) 3:13(11)
2:13(27) 13:0(8)
28 Dzikie Stwory(29) [Mariusz Bartosiak, Michał Maciąg, Grzegorz Cieślik] – 2 (20)
4:13(26) 12:13(21) 13:5(8) 8:13(11) 0:0(0)
5:13(25) 0:13(12)
29 Coolki(8) [Paweł Bonik, Katarzyna Bonik, Maja Świerszcz] – 1 (19)
4:13(19) 9:12(12) 5:13(29) 0:0(0) 1:13(27)
0:13(26) 0:13(24)

Cieszy zainteresowanie wśród "niezrzeszonych". Ponawiamy zaproszenie do Łodzi i Ciechanowa. Przybywajcie!

Galeria zdjęć: http://grandprixnorco.pl