VII Puchar Ciechana nie dla Ciechana

W sobotę 16 maja  na boiskach przy ulicy Wyspiańskiego w Ciechanowie w szranki stanęło dwanaście tripletów. Zmagania toczyły się w ramach Eliminacji Mistrzostw Polski Strefy Północnej o Puchar Ciechana (VII edycja).

Triumfatorem rywalizacji został warszawsko-łódzki team Cezarego Zaniewskiego. Drugie miejsce zajęli chojniczanie pod wodzą Łukasza Pałczyńskiego. Na najniższym stopniu podium stanął triplet Tomasza Korniłowicza z Białegostoku. Na czwartej pozycji zakończyli turniej ciechanowianie – zespół Marcina Sasina. Do finałów Mistrzostw Polski Tripletów w Żywcu (23-24 maja) spośród drużyn ciechanowskich zakwalifikowały się także triplety Mariusz Stawickiego i Michała Wolaka. Trzymamy kciuki!

Komplet wyników z listą startową: pobierz.

Fotorelacja: zobacz.